شیرینگ پک, متفرقه

مزایا و معایب استفاده از فیلم شیرینگ در بسته بندی محصولات

مزایا و معایب فیلم شیرینگ

مزایا و معایب فیلم شیرینگ بسیار می باشد. آیا شما یک شرکت پیشکسوت در بسته بندی و یا یک شرکت نوپا آماده بسته بندی محصولات خود هستید؟ در هر دو صورت یافتن بسته بندی مناسب برای محصولات شما، امری ضروری است.

امروزه هزاران ماده بسته بندی برای انتخاب مانند بسته بندی سفت و محکم، بسته بندی انعطاف پذیر و گزینه های تخصصی دیگر که وجود دارند. از طرفی نیز لوازم بسته بندی بی شماری وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند.

دلایل زیادی وجود دارد که شما می خواهید فیلم شیرینگ (که به آن شیرینگ پک نیز گفته می شود) را برای بسته بندی محصولات انتخاب کنید. شیرینگ پک (که با فیلم استرچ متفاوت است) معمولاً از سایر مواد انتخاب می شود.

ممکن است خرید رول های فیلم بسته بندی شیرینگ یک فرآیند ساده به نظر برسد. اما ، موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب شیرینگ پک به عنوان مواد بسته بندی مورد توجه قرار گیرد.

این مقاله به شما کمک می کند تا بیشتر با دلیل این که چرا باید محصولات خود را با دستگاه شیرینگ پک، بسته بندی کنید، آشنا شوید.

اول، به مواردی پرداخته شده است که هنگام استفاده از شیرینگ پک باید به آن ها فکر کنید، سپس درباره مزایا و معایب فیلم شیرینگ و بهترین گزینه خرید این مواد صحبت شده است.

هزینه فیلم شیرینگ

بسته بندی شیرینگ اغلب با قیمت کمتری نسبت به سایر مواد بسته بندی ارائه می شود. این مواد دیگر شامل شیشه، مقوا و بسته بندی سفت و سخت است.

حتما بخوانید!!
دستگاه شیرینگ تونلی

مواد به خودی خود قیمت کمتری دارند و هزینه های مربوط به فیلم نیز کمتر است. هزینه های کم به ویژه در هنگام در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل قابل توجه است. هزینه حمل و نقل هر ماده بسته بندی همیشه سنگین تر از مواد است.

فیلم شیرینگ بسیار سبک تر از فلز، شیشه و حتی مقوا است. بنابراین، هزینه حمل و نقل این فیلم به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از مواد جایگزین است. آیا کاهش هزینه مواد بسته بندی محصول برای تجارت شما بسیار مهم است؟ بنابراین استفاده از دستگاه شیرینگ را در نظر بگیرید.

چه موقع فیلم شیرینگ گرانتر از مواد جایگزین است؟

مواردی وجود دارد که استفاده از فیلم شیرینگ هزینه بیشتری خواهد داشت. این امر به ویژه در مورد شیرینگ پک نیز صادق است.

فیلم شیرینگ چاپی مزایای مختلفی برای بسته بندی محصول شما دارد. به عنوان مثال جذابیت قفسه، توانایی معرفی نام تجاری و غیره. اما، همه این مزایا با برچسب قیمت بالاتری همراه است.

حداقل هزینه های مورد نیاز سفارش با خرید شیرینگ پک چاپی ارائه می شود. حداقل نیاز سفارش، کمترین تعداد رول مورد نیاز برای خرید است.

از این نظر، فیلم شیرینگ چاپی گزینه ای گران قیمت است که ممکن است انتخاب درستی برای شرکت های آگاه از بودجه خود نباشد.

تأثیرات محیطی فیلم شیرینگ

فیلم شیرینگ از پلاستیک ساخته شده است. بر اساس علم، بسته بندی جمع و جور یکی از گزینه های سازگار با محیط زیست است.

چگونه ممکن است؟ ساده است. زیرا همه این ها به اثر کربن سنگین برخی مواد بسته بندی برمی گردد.

حتما بخوانید!!
دستگاه شیرینگ پک تیغه افقی

مواد پلاستیکی مانند فیلم های انعطاف پذیر کمترین اثر کربن را دارند که آن ها را به یکی از گزینه های سازگار با محیط زیست تبدیل کرده است.

موادی مانند شیشه، فلز، مقوا قابل بازیافت هستند. اما، به دلیل آلودگی در بازیافت، بسیاری از این موارد در محل دفن زباله قرار می گیرند.

افزودن جذابیت به قفسه ها

یکی از مهم ترین مزایای شیرینگ پک ، جذاب کردن قفسه های فروشگاه است. شیرینگ پک براقیت زیبایی به محصولات شما می بخشد. بسته بندی زیبا مشتریان را فریب می دهد تا به دنبال محصولات شما باشند.

آیا می خواهید از فیلم شیرینگ برای کمک به برجسته بودن محصول خود استفاده کنید؟ اگر می خواهید جذابیت قفسه های فروشگاه ها را به سطح کاملاً دیگری برسانید ، ممکن است بخواهید از شیرینگ پک چاپی استفاده کنید.

فیلم شیرینگ چاپی همان مزایای شیرینگ پک را دارد یعنی شفاف است. اما با این تفاوت که قابلیت چاپ و مارک تجاری را بر روی محصولات بسته بندی شده دارد.

تنها نکته منفی در اضافه کردن فیلم شیرینگ به محصولات شما این است که استفاده از مواد اضافی با هزینه اضافی همراه است. افزودن بسته بندی بیشتر ممکن است کاری نباشد که شما بخواهید به عنوان یک تجارت با هزینه های زیاد انجام دهید.

با این حال:

به روش هایی فکر کنید که می توانید از فیلم شیرینگ برای از بین بردن سایر بسته بندی ها، استفاده کنید. در بسیاری از موارد، شیرینگ پک می تواند به طور کلی جایگزین گزینه های دیگر شود!

مزایا و معایب فیلم شیرینگ

در ادامه مزایا و معایب فیلم شیرینگ ، مرور شده است.

حتما بخوانید!!
تفاوت بین فیلم شیرینگ و فیلم استرچ چیست؟

مزایای بسته بندی محصولات شما به کمک فیلم شیرینگ:

  • هزینه کمتر نسبت به اکثر گزینه های محبوب
  • جذابیت قفسه های فروشگاه
  • سطح شفاف
  • کمترین اثر کربن در بین محبوب ترین مواد بسته بندی
  • فضای کمتری در محل دفن زباله نسبت به سایر گزینه ها اشغال می کند.

معایب بسته بندی محصولات شما به کمک فیلم شیرینگ :

  • بازیافت سخت است
  • برای محصولات حساس به گرما مناسب نیست
  • برای محصولات تعاملی مناسب نیست
  • همیشه برای کاربردهای بسته بندی لوکس مناسب نیست
  • اگر به عنوان ماده بسته بندی ثانویه استفاده شود، هزینه بسته بندی شما را افزایش می دهد.

فیلم شیرینگ را از کجا باید خریداری کنید؟

وقتی نوبت به خرید فیلم می رسد ، چندین گزینه پیش رو دارید. می توانید فیلم خود را از طریق فروشندگان آنلاین با فروشگاه های تجارت الکترونیکی خریداری کنید. بسیاری از افراد دوست دارند برای جلوگیری از مسافرت و تعامل انسانی از فروشگاه های آنلاین خرید کنند.

خرید مستقیم از سازنده یکی دیگر از روش های محبوب برای خرید فیلم شیرینگ است. بسیاری از خریداران ترجیح می دهند فیلم های خود را مستقیماً از تولید کننده تهیه کنند.

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *