شیرینگ پک, شیرینگ پک اقتصادی

چرا باید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک را انتخاب کرد؟

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک از نظر عملکرد، نهایت کیفیت را ارائه می دهد و بهترین راه حل برای شرکت های بزرگ و متوسط ​​است که برای ادغام در خط تولید به دستگاه نیاز دارند.

شیرینگ پک اتوماتیک، مناسب ترین انتخاب برای همه شرکت های بزرگ و متوسط ​​است که به دستگاهی بسیار کارآمد ، بادوام ، قابل اعتماد و با تکنولوژی پیشرفته نیاز دارند.

دستگاه شیرینگ اتوماتیک به شما امکان می دهد تا همیشه نتایج سطح بالایی در بسته بندی محصولات خود از جمله بسته بندی بی عیب، کنترل مداوم دما، سرعت بسته بندی بالا و غیره را به دست آورید.

 

دستگاه های شیرینگ اتوماتیک یا خودکار برای حداکثر عملکرد

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک شایان صنعت، از نظر برنامه ها و ویژگی ها حداکثر امکاناتی از لحاظ فناوری پیشرفته، با عملکردهای اضافی مانند تونل شیرینگ یکپارچه، ساختار فولاد ضد زنگ یا درب دوبل به روز شده را دارا می باشند.

برخی از ماشین های شیرینگ پک اتوماتیک، دقیقاً به دلیل درجه بالایی از اتوماسیون سازگار با کارایی و بهره وری بیشتر ، دارای گواهینامه 4.0 هستند.

علاوه بر این، دستگاه های اتوماتیک، امکان کنترل از راه دور را دارند و به وضوح ایمنی اپراتور (پوشش ، درهای باز ، شاخص های صوتی و تصویری) را بهبود می بخشند.

 

انواع ماشین آلات شیرینگ پک اتوماتیک

انواع دستگاه های شیرینگ اتوماتیک که در این صنعت وجود دارند، عبارت اند از :

 Pratika 55 Smart

 Pratika 55 Smart

Pratika 55 Smart یکی از جدیدترین محصولاتی است که برای ترکیب عملکرد و فشردگی (h1680x1190x 2390 میلی متر) طراحی شده است. مهر و موم آن به صورت L شکل است، که تونلی در آن گنجانده شده و قابلیت بازگشت دوباره به ویژگی اپراتور، مطابق استاندارد ارائه می شود که به کمک آن محصول بسته بندی شده تا موقعیت اولیه روی تسمه حمل می شود.

حتما بخوانید!!
دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز تونلی

Pratika 56 MPE X1

Pratika 56 MPE X1

ماشین بسته بندی اتوماتیک کاملاً برقی و به کمک فرمان یار، با وجود درب دوتایی مشخص می شود که سهولت دسترسی بیشتر را تضمین می کند. قطعات الكتريكی توسط شركت بزرگی ساخته شده و عليرغم سطح فوق العاده بالای فناوری، استفاده از دستگاه بسيار ساده است.

Pratika 56-T MPS

Pratika 56-T MPS

نسخه برقی و کمک فرمان یار اما با مهر و موم مداوم (دستگاه Side Seal ) که هر محدودیت طولی را لغو می کند. به لطف حجم پیشرفته، می تواند تا 3600 قطعه در ساعت برسد.

نسخه 80-T MPS امکانات بسته بندی را بیشتر گسترش می دهد، در واقع می تواند قالب های بزرگ تا 700 میلی متر عرض و 360 میلی متر ارتفاع را بسته بندی کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *