دستگاه های بسته بندی اتوماتیک شیرینگ بدون دخالت انسان می توانند محصول را مهر و موم و شیرینگ کنند. ماشین های خودکار دارای نوار نقاله های ورودی و خروجی هستند که به دلیل کار با خط ، باید بارگیری و تخلیه شوند. اصطلاح دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک اصطلاحی کلی است که می تواند به بسیاری از سبک ها و عملکردهای مختلف دستگاه ها اشاره داشته باشد.

برخی از محبوب ترین دستگاه های بسته بندی اتوماتیک شیرینگ  Auto Bundlers ، سیلرهای L bar و سیلرهای Auto Side  می باشند.

ماشین آلات شیرینگ پک اتوماتیک از نظر عملکرد نهایت کیفیت را ارائه می دهند و بهترین راه حل برای شرکت های بزرگ و متوسط ​​هستند که برای بسته بندی محصولات در خط تولید به دستگاه نیاز دارند.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک مناسب ترین انتخاب برای همه شرکت های بزرگ و متوسط ​​است که به دستگاهی با کارآیی ، دوام ، قابل اعتماد و با تکنولوژی بالا نیاز دارند.

دستگاه شیرینگ اتوماتیک به شما امکان می دهد تا همیشه نتایج سطح بالایی در بسته بندی محصول از جمله بسته بندی بی عیب و نقص واجد شرایط ، کنترل مداوم دمای اجاق گاز ، سرعت بسته بندی با بهینه سازی روشن زمان پردازش و منابع استفاده شده به دست آورید. دستگاه شیرینگ اتوماتیک از نظر برنامه ها و ویژگی ها حداکثر امکانات را دارند.

سیلر اتوماتیک L Bar

سیلر اتوماتیک L Bar

سیلرهای اتوماتیک L Bar از یک چشم عکس یا لیزر برای تشخیص محصولات هنگام عبور از نوار نقاله استفاده می کنند. پس از عبور یک محصول از بازوی سیلر، مهر و موم ها محصول را کاملاً در فیلم شیرینگ قرار می دهند. پس از مهر و موم ، محصولات به پایین از طریق یک نوار نقاله به داخل تونل جمع می شوند. تونل شیرینگ دارای گرمای چرخشی مجدد است تا فیلم را به یکباره کوچک کند. محصولاتی کاملاً بسته بندی شده اند از تونل خارج می شوند و فیلم کاملاً با محصول مطابقت دارد.

سرعت

سیلرهای اتوماتیک L Bar به دلیل حرکتی که برای ساخت سیلر لازم است، سریع هستند. ابعاد میله ال شکل تنظیم شده هر بار همان مهر و موم را ایجاد می کند. محصولات کوچکتر می توانند با سرعت 30 تا 40 محصول در دقیقه بسته بندی شوند. در هنگام کار، بارگیری و تخلیه تسمه های نقاله به اپراتورها نیاز خواهد بود. شرکت ها می توانند روزانه ده ها هزار محصول را با دستگاه اتوماتیک مناسب بسته بندی کنند.

انواع محصولات

اندازه و تنوع محصول برای خرید سیلر اتوماتیک L bar ضروری است. تولیدکنندگان مختلف گزینه های اندازه گذاری را در اختیار دارند. برای شرکت هایی که روزانه چندین محصول مختلف را بسته بندی می کنند ، اندازه صفحه لمسی برای محصول ایده آل است. برخی از ماشین های اتوماتیک فقط اندازه دستی محصول را دارند، بدین معنی که کارگران باید چرخ های تنظیم را بچرخانند تا دستگاه به صورت دستی با اندازه محصول هماهنگ شود که این کار باعث می شود زمان اضافی برای اندازه گیری بین هر محصول افزایش یابد که می تواند منجر به خرابی غیرضروری و از دست رفتن تولید شود.

نوع فیلم

باید از یک مهر و موم میله ال شکل، با یک لایه جمع کننده مرکزی استفاده شود. یک فیلم شیرینگ از وسط تا شده و روی یک رول قرار می گیرد. یک کیسه کوچک برای سر خوردن محصولات در فیلم ایجاد شده است. سیلر ال محصول را با یک حرکت محصور می کند. ماشین آلات اتوماتیک برای کارکرد روان به چیزی بیش از یک فیلم شیرینگ نیاز دارند. این فیلم باید از پلی الفین ساخته شود. فیلم کوچک شونده تحت تابش یا اتصال صحیح با سیلرهای گرم بهتر کار می کندو به افزایش مقاومت مهر و موم کمک می کند تا یک مهر و موم به طور تمیز و کارآمد را ایجاد کند.

تیغه سیلر

تیغه مهر و موم یکی از مواردی است که در مورد سیلر اتوماتیک ال میله ای استفاده می شود. بیشتر ماشین های اتوماتیک از سیلر تیغه ای گرم برای مهر و موم محصول استفاده می کنند. در دستگاه های اتوماتیک کم هزینه، هنگام عبور محصولات از نوار نقاله، از سیم برای ایجاد سیلر استفاده می شود. استفاده از تیغه مهر و موم سیم برای سیلر اتوماتیک میله ال ایده آل نیست. تیغه مهر و موم سیم سریع تر فرسوده می شود و خیلی بیشتر از تیغه مهر و موم تیغه ای داغ نیاز به تعویض دارد. تیغه مهر و موم تیغه ای گرم قطعه ای نازک از فلز است که تا دمای مورد نظر گرم می شود تا بارها و بارها محصولات را مهر و موم کند. با تمیزکاری مناسب، تیغه مهر و موم تیغه ای گرم سال ها دوام می آورد.

دستگاه اتوماتیک Side Seal

دستگاه اتوماتیک Side Seal

دستگاه اتوماتیک Side Seal از یک چشم عکس یا لیزر برای تشخیص محصولات هنگام عبور از نوار نقاله استفاده می کند. پس از عبور محصولات ، یک بازوی تک مهره عمود بر فیلم شیرینگ در پشت محصول بسته می شود. همانطور که محصول به پایین نوار نقاله ادامه می یابد ، یک چرخ سیلر جانبی باعث می شود که مهر و موم نهایی محصول کامل شود. مزیت دستگاه اتوماتیک Side Seal این است که توانایی بسته بندی محصولات طویل تر را دارد. عرض محصول به میله سیلر محدود می شود، اما طول آن ها می تواند تا آنجا که لازم است باشد. یک گزینه مناسب برای شیرینگ قالب های بسته بندی ، لوله ها ، چوب و سایر موارد می باشد.

سرعت

دستگاه اتوماتیک Side Seal کمی آهسته تر از سیلرهای اتوماتیک ال بار هستند. دستگاه های Side Seal حداکثر 30 محصول در دقیقه را می توانند بسته بندی و شیرینگ کنند. محصولات طویل تر که در دستگاه ساید سیل استفاده می شود زمان بیشتری برای سیلر و حرکت به پایین خط نوار نقاله طول می کشد. نوار نقاله های ورودی و خروجی، بیشتر برای متناسب بودن محصولات درصورتی که از طریق خط حرکت کنند، توصیه می شود. یک اپراتور در ورودی و خروجی لازم است که خط تولید را به طور مداوم کنترل ادامه دهد.

انواع محصولات

دستگاه اتوماتیک Side Seal برای بسته بندی محصولات بزرگتر ساخته شده است. چرخ ساید سیلر برای ایجاد یک مهر و موم ثابت نیاز به فیلم اضافی دارد. به دلیل وجود فیلم اضافی مورد نیاز، بسته بندی محصولات کوچک پس از اعمال گرما تمیز به نظر نمی رسد. هر محصولی که کمتر از 4 اینچ در 4 اینچ باشد، از فیلم اضافی بیشتر از یک دستگاه اتوماتیک L bar استفاده می کند. بسته بندی محصولات طویل تر همان چیزی است که یک ماشین ساید سیل با بهترین عملکرد انجام می دهد. چرخ ساید سیلر می تواند یک بسته بندی مداوم از طول محصول را ایجاد کند و یک کیسه بزرگ برای محصور کردن محصول بسته بندی شده ایجاد کند.

نوع فیلم

دستگاه اتوماتیک Side Seal ساخته شده اند تا با فیلم شیرینگ پلی اولفین استفاده شوند. چرخ ساید سیلر یکی از انتهای باز بسته را مهر و موم می کند و میله سیلر عمودی دو مهر و موم دیگر را ایجاد می کند. یک فیلم شیرینگ پلی الفین با اتصالات عرضی با دستگاه ساید سیل عالی کار می کند. چرخ ساید سیلر در صورت موجود بودن برای اجرا، مهر و موم های محکم تری را با یک فیلم پیوند عرضی ایجاد می کند.

تیغه سیلر

دستگاه اتوماتیک Side Seal دارای دو تیغه سیلر متفاوت است. میله سیلر عمودی معمولاً یک تیغه سیلر تیغه ی گرم است که با تمیز کردن مناسب آن می توان توانایی و کارایی دستگاه را سال ها دوام بخشید. میله سیلر در حالی که لیزر از محصولات عبور می کند باز و بسته می شود. در مقابل تیغه ی داغ یک لنت سیلر با نوار تفلون قرار دارد. با گذشت زمان ، لنت سیلر و نوار تفلون باید تعویض شود. برای ساید سیل ، یک چرخ سیلر فلزی استفاده می شود. دمای چرخ سیلر را می توان به دلخواه تنظیم کرد. تمیز نگه داشتن فیلم و چرخ سیلر باعث می شود که دستگاه سال ها دوام داشته باشد.

دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling

دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling

دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling با دو دستگاه اتوماتیک دیگر که در بالا ذکر شد متفاوت است. دستگاه بسته بندی اتوماتیک برای بسته بندی محصولات سنگین با فیلم ضخیم تر ساخته شده است. یکی از شناخته شده ترین محصولات پیچیده شده با دستگاه شیرینگ پک موارد بطری های آب است. فیلم بسته بندی در اطراف بطری ها اعمال می شود و پس از ساخت یک مهر و موم، شیرینگ می شود. بسته بندی تمام شده در هر دو طرف، دو انتهای باز دارد. از آنجا که در دستگاه های بسته بندی از فیلم ضخیم تری استفاده می شود، برای سیلر و شیرینگ فیلم مورد استفاده به دمای بالاتر نیاز است.

سرعت

دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling به اندازه دستگاه بستگی دارد. دستگاه های بزرگ دارای تونل ها و خطوط نقاله طولانی تر هستند که می توانند محصولات را سریعتر بسته بندی کنند، سرعت نوار نقاله را افزایش دهند و فیلم را هنگام حرکت در تونل، شیرینگ کنند دستگاه های بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling کوچکتر نمی توانند محصولات را به همین سرعت بسته بندی کنند که و به طور متوسط ​​15 تا 20 محصول در دقیقه بسته بندی می شوند.

انواع محصولات

هدف اصلی دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling ، بسته بندی محصولات سنگین تر است. محصولات استاندارد بسته بندی شده با دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling شامل هیزم ، کنسرو ، مواردی از بطری های آب ، محصولات فلزی ، موارد ابزار و … می باشد.

نوع فیلم

دستگاه بسته بندی اتوماتیک Shrink Bundling فقط می توانند یک فیلم شیرینگ را اجرا کنند. فیلم بسته بندی پلی اتیلن متداول ترین ماده مورد استفاده است. ضخامت آن بین 2 تا 6 میل است. انتخاب عرض صحیح فیلم انتخاب شده ضروری است زیرا عرض اندازه کنار محصول بسته بندی شده را تعیین می کند.

تیغه سیلر

با توجه به ضخامت فیلم پیچیده شده ، به یک تیغه مهر و موم ضخیم نیاز است. شیرینگ پک کاملاً اتوماتیک از تیغه های گرم صنعتی برای ساخت مهر و موم بر روی فیلم ضخیم و سنگین استفاده می کنند. بازوی سیلر با عبور محصولات از لنز دوربینی، محصول را کامل بسته بندی می کند. سیلر تنها چیزی است که برای یک بسته بندی کوچک مورد نیاز است. پس از ساخت مهر و موم، محصولات از طریق نوار نقاله از طریق تونل بسته بندی حمل می شوند.