شیرینگ پک, متفرقه

بهترین فیلم شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی چیست؟

فیلم شیرینگ پلی الفین

بسته بندی مواد غذایی با فیلم شیرینگ پلی الفین مانند بسته بندی پیتزا، پنیر ، میوه ها و شکلات تنها خوب و عالی به نظر نمی رسد، بلکه این بسته بندی بهداشتی و راهی عالی برای نگهداری از مواد غذایی است.

چند نکته وجود دارد که باید قبل از بسته بندی مواد غذایی با استفاده از دستگاه شیرینگ پک بدانید. به عنوان مثال ، برخی از درجه های فیلم شیرینگ برای استفاده ی بسته بندی مواد غذایی، بی خطر نیستند ، در حالی که برخی دیگر از آن ها با تایید FDA استفاده می شوند. این مقاله محبوب ترین فیلم شیرینگ برای بسته بندی غذایی معروف به فیلم شیرینگ پلی الفین را پوشش می دهد.

فیلم شیرینگ چیست؟

فیلم شیرینگ (کوچک کننده) یا پلاستیک شیرینگ که گاهی اوقات به آن شیرینگ پک نیز گفته می شود ، برای محافظت ، بسته بندی و حفظ محصولات استفاده می شود. فیلم مورد استفاده برای انقباض و کوچک شدن هنگام اعمال گرما طراحی شده است. ممکن است در DVD ها ، Blu-ray ، بازی های Xbox و موارد دیگر این پلاستیک را دیده باشید. این فیلم شیرینگ برای بسته بندی های خرده فروشی بسیار محبوب است. فیلم شیرینگ، مقرون به صرفه ، آسان برای استفاده است و می تواند برای بسته بندی بیشتر برای محصولات خرده فروشی استفاده شود.

در حالی که بسته بندی جعبه ها ، دی وی دی ها ، نرم افزار و سایر موارد با فیلم شیرینگ محبوب هستند، بسته بندی مواد غذایی نیز همچنین یکی دیگر از کاربردهای محبوب فیلم های شیرینگ است. محبوب ترین فیلمی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و به فیلم شیرینگ پی وی سی معروف است، معمولاً برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی بی خطر نیست.

هنگام استفاده از فیلم شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی، همه فیلم های شیرینگ پک به طور یکسان ساخته نشده اند. وقتی نوبت به بهترین نوع فیلم شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی می رسد، برنده قطعی پلی الفین است. در این مقاله، در مورد این که چرا پلی الفین بهترین فیلم شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی است، بحث شده است.

حتما بخوانید!!
دستگاه شیرینگ پک | فروش بهترین دستگاه های حرفه ای شیرینگ پک در 2021

چرا فیلم پلی الفین بهترین فیلم شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی است؟

وقتی نوبت به بسته بندی می رسد، مثل موارد دیگر، ابتدا همیشه  ایمنی مورد توجه است. در حالی که چندین نوع مختلف از فیلم شیرینگ وجود دارد ، اما همه آن ها نمی توانند برای بسته بندی مواد غذایی استفاده شوند.

فیلم پلی الفین، بهترین انتخاب برای بسته بندی مواد غذایی است. اولین و مهم ترین دلیل این امر ایمن بودن آن است. استفاده از آن برای بسته بندی مواد غذایی نه تنها بی خطر است ، بلکه مورد تایید FDA نیز هست.

غذاهای مختلفی را در سوپرمارکت محلی خود پیدا می کنید که توسط پلاستیک ها یا فیلم های شیرینگ پلی الفین بسته بندی شده اند. تولید کنندگان بی شماری، مواد غذایی از سبزیجات گرفته تا گوشت و پنیرها را در پلی الفین بسته بندی می کنند.

پلی الفین نه تنها ایمن و مورد تایید FDA است ، بلکه دارای ویژگی های بسیاری است که آن را به گزینه ای عالی برای بسته بندی مواد غذایی تبدیل می کند. از مزایای استفاده از فیلم شیرینگ پلی الفین برای بسته بندی مواد غذایی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

کیفیت بالا

شیرینگ پک پلی الفین یک فیلم با کیفیت برتر است که کاربردهای گسترده ای دارد و آن را به گزینه ای بهتر از بسیاری از گزینه ها تبدیل می کند. به ویژه ، فرمول های بسته بندی پی وی سی که حاوی فتالات هستند، برای بسته بندی مواد غذایی ایمن نیستند. در حالی که برخی از فرمولاسیون های پی وی سی مورد تأیید FDA و Kosher هستند ، اما برخی از فرمول بندی های مختلف مورد تایید نیستند. هنگام انتخاب فرمول بندی صحیح برای استفاده از مصارف غذایی ، باید بیشتر مراقب باشید.

محدودیت های درجه حرارت پی وی سی و میزان انتقال بخار رطوبت، یکی از دلایل دیگر استفاده نکردن پی وی سی برای بسته بندی مواد غذایی است. در کاربردهای پرسرعت ، پی وی سی به طور متوسط 40٪ فیلم شیرینگ کمتر در هر رول دارد فیلم شیرینگ پلی الفین دارای فرمولاسیون مناسب برای ایمنی مواد غذایی ، قابلیت کشش و شفافیت است.

حتما بخوانید!!
دستگاه شیرینگ پک دستی

وضوح یا شفافیت بالا

شفاف سازی فیلم پلی الفین با وضوح فوق العاده بالا برای کاربردهایی که می توان از جذابیت بصری آن بهره مند شد بسیار مناسب است. پلی الفین وضوح خود را تا یک سال پس از خرید حفظ می کند. برای حفظ تأثیر بصری می توان روی آن حساب کرد و جذابیت آن در قفسه های فروشگاه شگفت انگیز است.

براقیت  و کیفیت شفاف فیلم جمع کننده پلی الفین ، آن را به گزینه ای مناسب برای نمایش غذاهای زیبا تبدیل کرده است. صرف نظر از اینکه در حال بسته بندی گوشت ، سبزیجات و یا هر نوع ماده غذایی دیگری هستید ، می توانید مطمئن باشید که هنگام استفاده از قفسه های فروشگاه ، مورد توجه مصرف کنندگان خونگرم قرار می گیرد.

فیلم شیرینگ پلی الفین

فیلم شیرینگ پلی الفین قابل بازیافت است

بسیاری از مردم نمی دانند که فیلم شیرینگ پلی الفین محصولی کاملاً قابل بازیافت است. فرمولاسیون منحصر به فرد مولکولی ، آن را به یک محصول کاملاً قابل بازیافت تبدیل کرده است. پلی الفین ، ROI بیشتر و تأثیرات مخرب زیست محیطی کمتری برای تجارت شما ایجاد می کند.

به سرعت و به خوبی شیرینگ می شود

به لطف فرمولاسیون شیمیایی فیلم شرینگ پلی الفین ، این ماده با عبور از تونل حرارتی دستگاه شیرینگ شما به سرعت و به طور مساوی شیرینگ می شود. به همین ترتیب، استفاده از فیلم شیرینگ پلی الفین روی خط بسته بندی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود در حالی که محصولات خود را به صورت یکنواخت بسته بندی می کنید.

ماندگاری

فیلم شیرینگ پلی الفین ماده ای انعطاف پذیر و مقاوم است. چه در حال بسته بندی پیتزا یخ زده ، کیک یا نان هستید ، می توانید مطمئن باشید که محصول شما در آن بسته بندی به خوبی محافظت می شود.  یک بسه بندی خوب به شما کمک می کند تا برند شما به همان اندازه قابل اعتماد و سازگار ساخته شود.

حتما بخوانید!!
کارآیی فرآیند شیرینگ پک را چگونه می توان افزایش داد؟

تطبیق پذیری

از فیلم پلی الفین می توان برای بسته بندی هزاران نوع ماده غذایی مختلف استفاده کرد. این نوع پلاستیک تقریباً برای همه نوع مواد غذایی از جمله برش های نان و کالاهای پخته شده مانند گوشت ، ماهی ، مرغ و تقریباً در همه موارد استفاده می شود. اگر بسته بندی مواد غذایی دارید ، به احتمال زیاد ، پلی الفین یک انتخاب عالی برای محصولات شما است.

فیلم شیرینگ پلی الفین

کم هزینه

فیلم شیرینگ پلی الفین نه تنها یک ماده بادوام و همه کاره است ، بلکه بسیار مقرون به صرفه است.

مناسب برای واحد سازی محصولات

واحد سازی هنر و دانش بسته بندی محصولات با هم برای حمل و نقل و جذابیت در قفسه فروشگاه است. به عنوان مثال ، شما اغلب مواردی مانند جعبه های دستمال کاغذی و رول های دستمال توالت را که به صورت بسته بندی شده در فیلم شیرینگ هستند، پیدا خواهید کرد. این یک کاربرد گسترده برای فیلم پلی الفین است و واقعاً به برجسته بودن محصولات شما کمک می کند.

 مقاومت بیشتر در برابر نوسانات دما

هنگامی که با انواع دیگر فیلم شیرینگ مقایسه می شود ، فیلم شیرینگ پلی الفین مقاومت بهتری در برابر نوسانات دما و قرار گرفتن در معرض در دمای شدید به صورت موقتی دارد.

مقاومت کششی بالا و مقاومت در برابر پارگی

فیلم پلی الفین دارای مقاومت عالی در برابر پارگی و مقاومت کششی بهتر از سایر فرمولاسیون های فیلم های شیرینگ است. از این نظر ، برای بسته بندی غذاهای گوشه دار یا اشکال عجیب و غریب مواد غذایی انتخاب بهتری است.

فیلم شیرینگ پلی الفین

هنگامی که به دنبال یک فروشنده برای خرید فیلم شیرینگ پلی الفین هستید ، توصیه می شود که 3 تا 4 شرکت مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. کمی تحقیق کنید و قیمت ها و سایر متغیرها مانند مکان ، کیفیت خدمات به مشتری ، زمان هدایت و حمل و نقل و موارد مرتبط را مقایسه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =