شیرینگ پک, متفرقه

3 روش کرونا ویروس که سیاست های بسته بندی را در سال 2021 تغییر داده است!

کرونا و بسته بندی

COVID-19 یک شبه زندگی و فعالیت های تجاری را مختل کرد. رعایت پروتکل های بهداشت و ایمنی برای حوزه صنایع در سراسر جهان از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است.

همه گیری این ویروس، میلیون ها نفر را مجبور به قرنطینه کرده است. هنوز هم ، تأثیر COVID-19 بر بسته بندی تجاری، پس از کم رنگ تر شدن درخواست سفارشات آنلاین در خانه، تأثیر ماندگاری بر مصرف کنندگان و مشاغل خواهد داشت.

آیا سیاست بسته بندی محصولات خود را برای سال مالی 2020-2021 به روز کرده اید؟ همین حالا با این راهنمای اساسی در مورد کرونا و بسته بندی شروع به کار کنید و برنامه ریزی کاری خود را کمی تغییر دهید.

1.ابتدا بهداشت

همه گیری نگرانی های بهداشتی مصرف کنندگان را افزایش داده است که این مورد قابل درک است. به این ترتیب ، اکنون مصرف کنندگان انتظار دارند که بهداشت در بسته بندی محصولات اولویت داشته باشد. این وضعیت عادی جدید، شرکت ها را مجبور به سرمایه گذاری بیشتر در مواد بسته بندی بر اساس ضرورت می کند.

روندهای پیش از همه گیری، مواد بسته بندی سبک وزن و گزینه های پایدار را برای بسته بندی محصولات ترجیح داده است. از نظر تاریخی، مشاغل همچنین به دنبال روش هایی برای کاهش هزینه های بسته بندی بوده اند. با این حال ، COVID-19 نحوه برخورد صاحبان مشاغل با کاهش هزینه بسته بندی را تغییر داده است.

صاحبان مشاغل به جای استفاده از مواد بسته بندی کمتر، باید به جای کاهش هزینه های مواد بسته بندی مورد نیاز در نحوه برخورد خود با طرح بسته بندی تجدیدنظر کنند.

حتما بخوانید!!
بسته بندی شیرینگ چیست؟

افزایش بسته بندی یکبار مصرف

بررسی های اخیر نشان می دهد که نزدیک به 70٪ از مصرف کنندگان کشور نگران ابتلا به ویروس کرونا از طریق بسته بندی ها، به ویژه بسته بندی مواد غذایی هستند. این نگرانی منجر به افزایش چشمگیر بسته بندی های یکبار مصرف شده است. علیرغم مطالعاتی که نشان می دهد انقباض ویروس بسیار کم است، اما نگرانی های گسترده ی مردم، فشار قابل توجهی را بر مشاغل وارد می کند.

توجه بیشتر به ضد عفونی کننده

نگرانی در مورد COVID-19 همچنین منجر به افزایش 44 درصدی استفاده از مواد ضد عفونی کننده در بین مصرف کنندگان شده است. این روند باعث می شود که مشاغل مجبور شوند برای ضد عفونی لوازم  و محصولات خود، بیشتر سرمایه گذاری کنند. همچنین شرکت ها تشویق می شوند تا یادداشت هایی را که به مشتریان اطلاع دهند که اقلام و بسته بندی ها ضد عفونی شده اند را بر روی محصولات چاپ کنند.

حداقل تماس با بسته بندی

فاصله اجتماعی در حال تغییر نحوه ارتباط مصرف کنندگان با شرکت های خدماتی است. در نتیجه ، مصرف کنندگان بیشتری خرید آنلاین و استفاده از گزینه های سلف سرویس در فروشگاه ها را انتخاب می کنند. متخصصان تحویل همچنین شرایط سخت فاصله اجتماعی را باید حفظ کنند.

این روندها تأثیر قابل توجهی در سیاست بسته بندی دارند. تنها داشتن بسته بندی ایمن و ضد عفونی شده کافی نیست. شیرینگ پک یا پوشش بسته بندی با یک لایه بردار را در نظر بگیرید. محافظت از بسته های بیرونی باعث آرامش خاطر بیشتر مصرف کنندگان می شود که برای حفظ اعتماد با مشتریان شما امری حیاتی است.

حتما بخوانید!!
دستگاه شیرینگ تونلی

2.اطمینان از امنیت در بسته بندی

نگرانی های مشتریان در مورد بهداشت نیز منجر به افزایش نگرانی های امنیتی شده است. مصرف کنندگان فقط نگران سرقت بسته هایشان نیستند. بلکه اکنون، نگران سرقت و تماس احتمالی با ویروس کرونا هستند. مشاغل می توانند با تشدید پروتکل امنیتی بسته بندی این نگرانی ها را برطرف می کنند.

در اینجا چند روش برای مقاوم سازی در برابر بسته بندی وجود دارد:

  • شیرینگ پک
  • شیربنگ کردن نوارها
  • شیرینگ کردن لوله
  • روکش سلفون
  • کیسه های درزگیر
  • فیلم های شیرینگ درب محصول

استفاده از نوار دور مهر و موم راه دیگری برای اثبات به خطر افتادن بسته بندی است. اقلام را جداگانه بپیچید و در چندین لایه مواد بسته بندی را اعمال کنید.

بهتر است محصولاتی که بسته بندی می شوند حتی با دستگاه شیرینگ پک، شامل یک کارت باشد که به مشتریان اطلاع می دهد پروتکل های امنیتی اضافی همراه با بسته بندی و تحویل آنها انجام شده است.

3.آیا هوش مصنوعی می تواند پاسخ باشد؟

یکی از اهداف اصلی سیاست بسته بندی ویروس کرونا، محدود کردن تماس هرچه بیشتر است. هرچه محصول بیشتر دست به دست شود، خطر دستکاری یا آلودگی به ویروس بیشتر است. افزایش نگرانی ها در مورد دست زدن به محصولات، مشاغل را مجبور می کند که به طور کلی در مورد فرایند مونتاژ بسته بندی تجدید نظر کنند.

هوش مصنوعی سال هاست که صنعت را مختل می کند، اما ممکن است در دنیای پس از COVID تغییر دهنده بازی باشد و فرایندهای خودکار مجموعه بسته بندی را از دست انسان خارج می کند. بسته بندی خودکار خطرات سلامتی و ایمنی ناشی از خطاهای انسانی مانند سرفه و آلودگی سطحی را از بین می برد.

حتما بخوانید!!
مزایا و معایب استفاده از فیلم شیرینگ در بسته بندی محصولات

گزینه های جایگزین بسته بندی خودکار

در حال حاضر مشاغل نمی توانند در بسته بندی خودکار سرمایه گذاری کنند. مشاغل کوچک باید اقدامات اضافی را انجام دهند تا بسته بندی از حداقل دخالت دست انسان برخوردار باشد. مشاغل می توانند تعداد کارکنانی که با محصولات تماس دارند را محدود کرده و نقش شغلی خاصی را برای بسته بندی تعیین کنند.

مانند مشاغل تجارت الکترونیک ، فروشگاه ها نیز باید با توجه به اقدامات اضافی در مورد ایمنی بسته بندی ، به مشتریان اطلاع دهند.

خط مشی بسته بندی ویروس کرونا را تهیه کنید

سیاست دقیق بسته بندی ویروس کرونا ، اطمینان مشتریان شما را برای خریدی با اطمینان را فراهم می کند. شروع به کار این اقدامات و برقراری ارتباط با پروتکل های خود برای حفظ اعتماد با مشتریان را از همین حالا شروع کنید.

مواد مناسب بسته بندی و یا استفاده از دستگاه شیرینگ برای پیمایش این چشم انداز اقتصادی ضروری است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *