شیرینگ پک

چگونه دستگاه شیرینگ پک مناسب برای کار خود را انتخاب کنیم؟

انتخاب شیرینگ پک مناسب

دانستن چگونگی انتخاب شیرینگ پک مناسب برای کار شما می تواند چالش برانگیز باشد. دستگاه های شیرینگ پک، مدل های مختلفی دارند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

در این مقاله، یک راهنمای مقدماتی در مورد این که کدام مدل از دستگاه شیرینگ، برای کدام یک از مشاغل مناسب است، آورده شده است بنابراین انتخاب شیرینگ پک مناسب برای شما آسان تر خواهد شد.

دو نوع از دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ، دو سبک اصلی دارد: بسته بندی اسلیو و بسته بندی کامل.

از بسته بندی اسلیو اغلب برای تهیه محصولات برای حمل و نقل طولانی استفاده می شود. برعکس، بسته بندی کامل اغلب برای اهداف نمایش انجام می شود.

هر دو نوع از دستگاه شیرینگ پک، درجات مختلفی از پیچیدگی را دارند، از دستگاه های سطح ابتدایی گرفته تا تجهیزات پیشرفته و سفارشی برای نیازهای خاص مشاغل مختلف.

چه چیزی برای بسته بندی حمل و نقل بهتر است؟

از دستگاه های شیرینگ اسلیو، تقریباً همیشه برای تهیه موجودی کالا برای حمل و نقل استفاده می شود. به همین ترتیب، اصلی ترین عامل در کیفیت دستگاه، هزینه های نگهداری و تحویل مواد است. دستگاه های بسته بندی اسلیو معمولاً برای جایگزینی جعبه ها یا انواع دیگر بسته بندی های محافظ با شیرینگ پک پلی الفین، با هزینه کم و با امنیت بالا به یک شرکت آورده می شوند.

به طور معمول، دستگاه های بسته بندی اسلیو، از بسته بندی پلاستیکی پلی اتیلن برای حمل آسان استفاده می کنند. این به دلیل هزینه کم پلی اتیلن و مقاومت آن در مقایسه با سایر مواد است. فیلم شیرینگ پلی اتیلن در طیف وسیعی از محصولات از رادیاتور گرفته تا قوطی و شیشه گرفته تا کالاهای منجمد استفاده می شود.

حتما بخوانید!!
شیرینگ پک کارتن

به همین ترتیب ، اگر می خواهید بسیاری از اقلام و محصولات خود را به راحتی به عمده فروشان یا خرده فروشان منتقل کنید و بیشتر به فکر کاهش هزینه های حمل و نقل هستید تا ظاهر یسته بندی شده محصولات، بنابراین دستگاه های شیرینگ اسلیو مناسب شما هستند.

دستگاه های شیرینگ پک گرانتر از دستگاه شیرینگ اسلیو است، اما امنیت بیشتری را ارائه می دهد و از نظر زیبایی ظاهری بهتر از کالاهای بسته بندی شده با اسلیو دارد.

برای کسانی که دستگاه شیرینگ منظم تری دارند، به احتمال زیاد به یک اسلیو سیل اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک با تونل های جمع کن سازگار نیاز خواهند داشت.

برای بسته بندی نمایشی چه چیزی بهتر است؟

بسته بندی نمایشی، بسته بندی ترکیبی از توانایی نشان دادن بسته بندی تبلیغاتی بر روی محصولات شما با محافظتی است که بسته بندی شیرینگ پلی الفین ارائه می دهد که به ویژه برای به نمایش گذاشتن یک محصول در میان خرده فروشان و بازاریابان محبوب است.

گاهی اوقات ، فیلم شیرینگ نمایشی و تجهیزات نمایشی نیز برای بسته بندی حمل و نقل استفاده می شود و معمولاً در مواردی اتفاق می افتد که به یک بسته بندی کامل نیاز است. در این موارد، اغلب از پلی اتیلن برای کاهش هزینه ها استفاده می شود.

طیف گسترده ای از دستگاه های شیرینگ وجود دارد که می توانند از بسته بندی های نمایشی استفاده کنند.

شایان صنعت، طیف بی نظیری از دستگاه های شیرینگ پک را ارائه می دهد که کاملاً با تمام تجهیزات سازگار است. شیرینگ پک یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه نیازهای بسته بندی محصولات شما است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =